Відкрита самореєстрація на дистанційний курс з мови програмування Python

Мова програмування Python - швидкий, дружелюбний, простий в розгортанні і використанні. Це потужна скриптова мова з величезною кількістю модулів і бібліотек. Здається, він вміє абсолютно все, а якщо ще не вміє, то ви навчите його швидко і безболісно.

За допомогою Python'а росте величезна кількість стартапів. Цією мовою написані такі гіганти, як YouTube, Instargam, Pinterest, SurveyMonkey.

Мета даного курсу - залучити якомога велику кількість вчителів і учнів до переходу на мову Python. Мова Python поєднує в собі простоту Паскаля і потужність С ++. В курсі, крім теорії, буде надано для вирішення велику кількість завдань.

Всі завдання можна буде перевірити на правильність дистанційно на таких платформах, як:

• e-olymp
• hackerrank
• repl.it

Висновок: Python - кращий мову для початківців програмістів. Перспективи: величезні. Подружившись з Python, ви відкриєте для себе величезні можливості в світі програмування.

Шановні школярі, Вам необхідно вирішити 5+5 завдань з сайту e-olymp.com. Виконані завдання відправляєте в Moodle як файл або архів.

В дистанційній школі <Середовище MS Excel як інструмент для автоматизації розв’язування обчислювальних задач> розташовані завдання, приклади, вправи підвищеної складності призначених для вирішення в електронній таблиці Microsoft Excel і для успішного вирішення яких учням треба освоїти більш глибокі знання. Різноманітні завдання поєднують роботу з даними, використання однієї або декількох функцій, обробку числової і нечислової інформації, побудови діаграм і роблять процес навчання й наступної перевірки знань захоплюючим і корисним. Завдання дистанційній школи можуть бути використані вчителем при поясненні нового матеріалу, для організації самостійної роботи учнів і для проведення контрольних заходів, а також на оліміад різного рівня з інформаційних технологій.


Початковий шлях навчання майбутніх веб-мастеров повинен починатися з курсу по вивченню HTML й CSS, адже це і є ядро Інтернет сайту. Для відкриття найпростішої  сторінки не потрібний буде ні дизайн, ні сервер, ні мова програмування, досить створити грамотну HTML-розмітку тексту й написати сам текст. Все інше служить для поліпшення ефективності сайту, тобто  щоб сайт подобався людям, то необхідно намалювати гарний дизайн; щоб сайт був багатофункціональн і динамічним - необхідно  написати  мовою програмування JavaScript код; щоб сайт почали знаходити в розвідувачах Google, Yahoo і т.д. - необхідно грамотно й структуровано скласти текст. Тому ми починаємо вивчати створення сайтів з верстки сайтів, а саме написанню HTML-розмітки та CSS-правил.